Õppevara jagamine koolidele 2012/2013 õppeaastaks

Head  õpetajad ja koolijuhid!

ESF programmi „Hariduslike erivajadustega õpilaste õppevara arendamine“ raames koostatud õppevara jagamine koolidele 2012/2013 õppeaastaks toimub SA Innove e-poe kaudu: http://www.innove.ee/et/e-pood/hev-oppevara .

Palume teie abi info kogumisel põhikooli lihtsustatud riikliku õppekava (lihtsustatud õpe ja toimetulekuõpe) alusel õppivate õpilaste arvu kohta  2012/2013 õppeaastal.
ESFi programmi „Hariduslike erivajadustega õpilaste õppevara arendamine“ toel on valmis saanud  õppematerjalid II, III, V, VI, VII, VIII ja IX klassi õpilastele. Programmi viib ellu SA Innove, toetab Eesti riik ja Euroopa Sotsiaalfond.  Programmi raames valmivad õppematerjalid on koolidele tasuta. Lisaks avaldatakse materjalid tasuta allalaadimiseks programmi kodulehel www.hev.edu.ee.

Meie eesmärgiks on õppematerjalide võimalikult kiire toimetamine koolidesse, et õppevara saaks juba septembris kasutusele võtta. EHISest saaksime HEV-õpilaste arvu kätte  oktoobris-novembris, kuid siis on tubli tükk kooliaastat juba möödas.

Info õppematerjali vajaduse kohta palume sisestada e-poodi hiljemalt 29.08.12.

Alates 1. märtsist 2012. a muutus õppevara koolidesse toimetamise kord.
Nüüdsest toob tellitud materjalid koolidesse ELS (Eesti Posti) kuller.
Teenuse eest tasub saadetise vastuvõtja, st kool.
Kullerile tasumise võimalusi on kaks:

•         Sularahas kohapeal saadetise kättesaamisel, kuller annab tasumise
kohta kviitungi

•         Eesti Posti lepingulised ärikliendid saavad tasuda arve alusel

Lisavõimalusena saab õppematerjalidele SA Innovesse (end Eksamikeskusesse) ka ise järele tulla. Aadress: Lõõtsa 4, Tallinn. Antud juhul palume kindlasti ette teatada.