Õppevara jagamine koolidele

Head  õpetajad ja koolijuhid!

Palume teie abi, et enne uue õppeaasta algust kokku saada info põhikoolis lihtsustatud riikliku õppekava (LÕK) ja toimetuleku riikliku õppekava (TÕK) järgi õppivate õpilaste arvu kohta  2010/2011 õppeaastal.

ESFi programmi „Hariduslike erivajadustega õpilaste õppevara arendamine“ toel on valmis saanud  õppematerjalid II, V, VII ja VIII klassi õpilastele. Programmi viib ellu Riiklik Eksami- ja Kvalifikatsioonikeskus, toetab Eesti riik ja Euroopa Sotsiaalfond.  Õppematerjalid on koolidele tasuta. Tore, kui õpilased 1.septembrist nende järgi kohe ka õppetööd saaksid alustada.  EHISest saaksime HEV-õpilaste arvu kätte  oktoobris-novembris, kuid siis on tubli tükk kooliaastat juba möödas.

Loodame, et koolidel on ülevaade 2010/2011 õppeaastal LÕK-i ja TÕK-i järgi õppivate õpilaste arvust üldjoontes juba praegu olemas ning et olete nõus meid selle infoga aitama. See võimaldaks õppevara koolidele jagada juba enne õppeaasta algust. EHISe andmete põhjal on hiljem võimalik arve täpsustada ja vajadusel õppevara juurde saada.

Pakutav õppevara:
1.  „Eesti keele lugemik-tööraamat II klassile” (LÕK), autor Kaja Pastarus.
2. „Eesti keele tööraamat V klassile“ (LÕK), autor Krista Sunts.
3. „Matemaatika tööraamat VII klassile“ (LÕK), autor Raili Veelma, Ivi Madison, Eve Värv.
4. „Matemaatika tööraamat VIII klassile“ (LÕK), autor Meelika Maila.
5. „Inimene I“ (TÕK II-III kooliaste), autor Marju Türnpu.

Teiepoolset infot LÕK ja TÕK õpilaste arvu kohta uuel õppeaastal ootame eksamikeskusesse e-posti aadressil reilika.kaasik@ekk.edu.ee (Reilika Kaasik).

Tõhusale koostööle lootes

Kristiina Paist